Reply
Member
Posts: 29
Registered: August
0

NSF do PST Konwerter

Jeśli nadal szukasz najlepszego rozwiązania do konwersji Lotus Notes do Outlooka, tutaj, dla skutecznej i wydajnej konwersji pcinfotools Lotus Notes NSF do PST, polecam użycie NSF to PST Converter . To narzędzie jest w stanie eksportować wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, zadania, dzienniki itp. NSF, w skrócie, całą odzyskiwalną bazę danych NSF do formatu Outlook PST w kilku bezpiecznych krokach, które można kliknąć. To oprogramowanie konwertujące nigdy nie wprowadza zmian do ekskluzywnego Baza danych Lotus Notes i zapewnia proste kroki konwersji z NSF do PST. Za pomocą tego narzędzia dane z wielu plików Lotus Notes NSF są eksportowane do formatu Outlook PST. Użytkownicy mogą sprawdzać elementy i eksportować żądane foldery / elementy z Lotus Notes NSF plik do formatu PST.Ponadto wynikowy plik PST można po prostu zaimportować do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 itd. Proces konwersji jest zakończony w zaledwie 4-5 krokach bez żadnych kompromisów w zakresie danych. Czytaj więcej :- https://www.pcinfotools.com/pl/nsf-do-pst-konwerter/

Member
Posts: 9
Registered: ‎02-08-2017
0

Re: NSF do PST Konwerter

Najlepszy konwerter KDETools NSF na PST to pomocne rozwiązanie umożliwiające konwersję wielu użytkowników z Lotus Notes NSF na PST w Outlooku 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 itd.

 

to narzędzie daje więcej korzyści z migracji Lotus Notes NSF do Office 365, serwera Exchange, Gmaila, Gsuite, poczty Windows Live, Apple na Maca itp.

 

Pobierz bezpłatną wersję próbną

https://www.kdetools.com/nsf-to-pst-converter.html

 

Power User
Posts: 43
Registered: May
0

Re: NSF do PST Konwerter

Aby przekonwertować dane z pliku Lotus Notes NSF do formatu pliku Outlook PST, najbardziej niezawodnym narzędziem jest narzędzie do konwersji plików NSF na PST (DataRepairTools). Może również zapisywać plik Lotus Notes NSF w innych formatach, takich jak MSG, EML, RTF, PDF i HTML. Szybko konwertuje elementy skrzynki pocztowej NSF do formatu Outlook PST za pomocą kilku kliknięć, zachowując oryginalny format danych. To narzędzie pozwala użytkownikowi bezpośrednio eksportować dane skrzynki pocztowej do Office 365. Narzędzie obsługuje system operacyjny Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP. Aby dowiedzieć się więcej o narzędziu, odwiedź: DataRepairTools

 

Member
Posts: 13
Registered: ‎07-05-2019
0

Re: NSF do PST Konwerter

Member
Posts: 26
Registered: July
0

Re: NSF do PST Konwerter

Konwersja NSF do PST jest najbardziej pożądanym narzędziem używanym do konwersji wiadomości e-mail, kontaktów, wydarzeń kalendarza, list rzeczy do zrobienia, notatek itp. z programu IBM Lotus Notes do formatu PST programu Outlook. Jest to kompleksowe rozwiązanie do konwersji oprogramowania ToolsBaer Software i potężne narzędzie, które bezbłędnie i dokładnie przeprowadza proces migracji NSF do PST. Wyodrębnia wszystkie informacje z programu Lotus Notes i eksportuje je w formacie PST zgodnym z programem Outlook. Masowa migracja jest bardzo przydatną funkcją narzędzia. Pomaga użytkownikowi bez problemu wyeksportować wybrane lub masowe dane NSF w formacie PST. Wersję próbną konwertera można pobrać z oficjalnej strony internetowej.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj:- https://www.toolsbaer.com/nsf-to-pst-conversion/

/* /